
Әмбебап ас үй машинасы ТОРГМАШ (Пермь) УКМ-02-01 220В
- Бар
- Коды:199897
1 201 962 ₸
- +7 (702) 313-84-55
ТОРГМАШ УКМ-02-01 әмбебап ас үй машинасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тартылған ет пен балықты, котлет массасын және шұжық салмасын ұсақтау үшін қолданылады. Жетек механизмі екі жылдамдықты электр қозғалтқышымен жабдықталған. Модель итергішпен, тартқышпен, 5 және 9 мм торлармен жабдықталған. Корпус ұнтақ бояумен қапталған болаттан, саптама- ет тартқыштан - алюминийден жасалған. Машина ағаш жәшікке салынады.
Мыналардан тұрады:
- Жетек механизмі (ЖМ)*
- Ет тартқыш (ММП)
- Саптама МИ
- Саптама МР
Машинаны пайдаланудың барлық кезеңінде жарамды күйде ұстау үшін мыналарды жүргізу ұсынылады:
- Регламенттелген техникалық қызмет көрсету (ТҚК)
- Машинаны пайдалану кезінде техникалық қызмет көрсету
- Ағымдағы жөндеу (ТР)
- Күрделі жөндеу (К)
Қосымша сипаттамалар:
- Пышақ торларының сыртқы диаметрі: 60 мм
- Торлардағы тесіктердің саны:
- 5 мм: 42
- 9 мм: 12
- Қаптамадағы габариттері: 758х446х477 мм
- Қаптама көлемі: 0,16 м3
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Саңылаулары 3 мм тор (фарш-паштет)
НАЗАР АУДАРЫҢЫЗ! Машина міндетті түрде жерге тұйықталуы тиіс.
* Номиналды қуаты кемінде 0,75 кВТ бір жылдамдықты электр қозғалтқышын орнатуға рұқсат етіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 46 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 69 келі |
| Биіктігі | 400 мм |
| Тереңдігі | 310 мм |
| Қуат | 0.75 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | 80 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | үстел үсті |
| Функциялар | ұсақтау, ет тартқыш |
| Ені | 700 мм |
- Бағасы: 1 201 962 ₸


