
Әмбебап ас үй машинасы ТОРГМАШ (Пермь) УКМ-06-01П
- Бар
- Коды:84716
1 069 934 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ТОРГМАШ УКМ-06-01П әмбебап ас үй машинасы тамақ өнімдерін өңдеу үшін қолданылады: шикі және пісірілген көкөністерді турау, қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында көкөністер мен жемістерді ұсақтау және сүрту. Жетек механизмі екі жылдамдықты электр қозғалтқышымен жабдықталған. Машина ағаш жәшікке салынады.
Мыналардан тұрады:
- Жетек механизмі (ЖМ)*
- Ет тартқыш (ММП)
- Көкөніс кесетін-сүртетін механизм (МҰ)
- П-01 тұғыры
Машинаны пайдаланудың барлық кезеңінде жарамды күйде ұстау үшін мыналарды жүргізу ұсынылады:
- Регламенттелген техникалық қызмет көрсету (ТҚК)
- Машинаны пайдалану кезінде техникалық қызмет көрсету
- Ағымдағы жөндеу (ТР)
- Күрделі жөндеу (К)
Сипаттамалары:
- Өнімділік:
- Ет тартқыш: 75 кг/сағ
- Шикі көкөністерді тураған кезде:
- Қимасы 10х10 мм кесінділер (картоп): 350 кг/сағ
- Қалыңдығы 2 мм тілімдер (тілімдер) (картоп, қызылша): 200 кг/сағ
- Қалыңдығы 2 мм тілімдер (тілімдер) (қияр, сәбіз, репа): 100 кг/сағ
- Қалыңдығы 2 мм қырыққабатты ұсақтау: 160 кг/сағ
- Қалыңдығы 2 мм сақиналар мен жартылай сақиналар (басты пияз): 140 кг/сағ
- Пластинкалар 10х12х12мм (картоп, сәбіз): 200 кг/сағ
- Пісірілген көкөністерді кесу кезінде:
- Қимасы 4,5х3 мм сабан (сәбіз, қызылша): 200 кг/сағ
- Пластинкалар 10х12х12 мм (картоп, сәбіз, қызылша): 160 кг/сағ
- Пісірілген картопты езген кезде: 400 кг/сағ
- Жұмыс дискілерінің саны: 8
- Торлардың сыртқы диаметрі: 60 мм
- Пышақ торларының тесіктерінің диаметрі: 5 және 9 мм
- Жетек білігінің айналу жиілігі: 200 / 380 айн/мин.
- Өлшемдері:
- Жетек механизмі (ЖМ): 525x310x300 мм
- Ет тартқыш (ММП): 310x265x305 мм
- Көкөніс кесетін-сүртетін механизм (МҰ):
- Көкөніс кесетін құрылғымен: 410x300x400 мм
- Сүрту құрылғысымен: 370x350x440 мм
- Тұғыр П-01: 710x590x620 мм
- Салмақ:
- Жетек механизмі (ҚМ) 40 кг
- Ет тартқыш (ММП): 7,8 кг
- Көкөніс кесетін-сүртетін механизм (МҰ): 1
- Көкөніс кесетін құрылғымен: 16 кг
- Сүрту құрылғысымен: 10 кг
- Тұғыр П-01: 11 кг
НАЗАР АУДАРЫҢЫЗ! Машина міндетті түрде жерге тұйықталуы тиіс.
* Номиналды қуаты кемінде 1,1 кВТ бір жылдамдықты электр қозғалтқышын орнатуға рұқсат етіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 86 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 147 келі |
| Биіктігі | 577 мм |
| Тереңдігі | 586 мм |
| Қуат | 2 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өнімділік | 75-тен 400 кг/сағ дейін |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Функциялар | ұсақтау, сүрту, көкөніс кескіш, ет тартқыш |
| Ені | 958 мм |
- Бағасы: 1 069 934 ₸


