
Әмбебап ас үй машинасы ТОРГМАШ (Пермь) УКМ-14
- Бар
- Коды:23079
824 212 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Әмбебап ас үй машинасыторгмаш УКМ-14 кондитерлік қоспаларды шайқау, қамыр илеу, картоп пюресі, мусс және самбуканы шайқау, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тартылған ет пен сүзбе араластыру үшін қолданылады. Жетек механизмі екі жылдамдықты электр қозғалтқышымен жабдықталған. Корпус ұнтақ бояумен қапталған болаттан, дежа - тот баспайтын болаттан жасалған. Машина ағаш жәшікке салынады.
Мыналардан тұрады:
- Жетек механизмі (ЖМ)
- Шайқауға және араластыруға арналған механизм (ВМ)
- Дежа
- Салма араластырғыш
- Төрт жүзді шайқағыш
- Штангалық шайқағыш
Машинаны пайдаланудың барлық кезеңінде жарамды күйде ұстау үшін мыналарды жүргізу ұсынылады:
- Регламенттелген техникалық қызмет көрсету (ТҚК)
- Машинаны пайдалану кезінде техникалық қызмет көрсету
- Ағымдағы жөндеу (ТР)
- Күрделі жөндеу (К)
Сипаттамалары:
- Өнімділік:
- Шайқау: 4 цикл/сағ
- Сұйық қамырды илеу: 50 кг/сағ
- Тартылған етті араластыру: 150 кг/сағ
- Айналу жиілігі:
- Жетекші білік: 200 / 380 айн/мин.
- Жұмыс органы:
- Резервуар осінің айналасында: 82 / 160 айн/мин.
- Өз осінің айналасында: 205 / 396 айн/мин.
- Электр қозғалтқышының қуаты: 1,1 / 1,5 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 1060х610х975 мм
- Қаптама көлемі: 0,63 м3
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Ілмек тәрізді шайқағыш
- Жылжымалы арба
- Дежа
НАЗАР АУДАРЫҢЫЗ! Машина міндетті түрде жерге тұйықталуы тиіс.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | МВ-25 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 105 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 184 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 610 мм |
| Қуат | 1.5-тен 2 кВТ-қа дейін |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Тостағанның көлемі | 25 |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | едендік |
| Функциялар | шайқау |
| Ені | 816 мм |
- Бағасы: 824 212 ₸


