
Gemlux GL-VB2840-50P вакуумдық пакеттер жинағы (50 дана)
- Бар
- Коды:98089
20 577 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gemlux GL-VB2840-50P 50 вакуумдық қаптар жинағы вакуумдық орау машиналарымен бірге қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қолданылады. Модель полиэтиленнен және полиамидтен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Бір жағы - тегіс, қалыңдығы 75 мкм, екінші жағы - құрылымдалған, қалыңдығы 100 мкм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gemlux |
| Түрі | Пакет |
| Материал | Полиэтилен |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.03 кг |
| Ұзындығы | 400 мм |
| Қаптамадағы саны | 50 дана. |
| Мақсаты | вакуумдық тығыздағыштар үшін |
| Ені | 280 мм |
- Бағасы: 20 577 ₸


