
Фаршмешал Торгмаш (Баранович) МПФ-30.В1
- Бар
- Коды:314675
1 105 438 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
БЕЛТОРГМАШ МПФ-30 салма араластырғыш.В1 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі салмаларды, салаттарды, тартылған етті дайындау және кептірілген жемістерді, жаңғақтар мен шөптерді араластыру үшін ұсақталған өнімдерді біркелкі араластыру үшін қолданылады. Модель кері функциямен және диспенсер саңылаулары бар қақпақпен және шектеу қосқышымен жабдықталған. Корпус пен қопсытқыш жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Сипаттамалары:
- Кабельдің ұзындығы: 2,5 м
- Алып жатқан жер аумағы 0,25 м2
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 53 келі |
| Биіктігі | 605 мм |
| Тереңдігі | 330 мм |
| Қуат | 1.47 кВТ |
| Бункердің көлемі | 39 л |
| Брендтің отаны | Беларусь |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Ені | 676 мм |
- Бағасы: 1 105 438 ₸



