
Фаршмешал Торгмаш (Баранович) МПФ-100.В2
- Бар
- Коды:360057
3 072 156 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
БЕЛТОРГМАШ МПФ-100 салма араластырғыш.В2 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тартылған етті, салмағы 0,5 кг-ға дейінгі кесектердегі етті, сондай-ақ компоненттері бар тұтқыр және паста тәрізді тағамдық өнімдерді араластыру үшін біркелкі араластыру үшін қолданылады. Модель 2 қопсытқышпен, аударылатын бункермен, диспенсер саңылаулары бар қақпақпен және шектеу қосқышымен және тығыны бар дөңгелектермен жабдықталған. Корпус пен қопсытқыш жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Бункердің еріксіз аударылуының алдын алу
- Қақпаққа қосымша ингредиенттерді қосуға ыңғайлы болу үшін диспенсер саңылаулары
Сипаттамалары:
- Өнімділігі: 1000 кг/сағ
- Бункердің көлемі: 120 л кем емес
- Максималды жүктеме: 70 %
- Орнатылған қуаты: 2,2 кВТ
- Номиналды тұтынылатын қуат: 2,8 кВТ
- Алып жатқан жер аумағы 0,75 м2
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 175 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 228 келі |
| Биіктігі | 1245 мм |
| Тереңдігі | 680 мм |
| Құрылым | Едендік |
| Қуат | 2.2 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Бункердің көлемі | 120 л |
| Брендтің отаны | Беларусь |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Түрі | Механикалық |
| Ені | 1110 мм |
- Бағасы: 3 072 156 ₸



