
Салма араластырғыш Hurakan HKN-MM90A
- Бар
- Коды:245827
2 007 103 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-MM90A фарш араластырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тартылған етті, балықты және шұжықты араластырып, біркелкі консистенцияға жеткізу үшін қолданылады. Модель 4 доңғалақпен жабдықталған, оның 2-уі тежегішпен. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 178 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 210 келі |
| Биіктігі | 1050 мм |
| Тереңдігі | 510 мм |
| Жүктеу | 70 келі |
| Құрылым | Едендік |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Бункердің көлемі | 90 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Электрлік |
| Ені | 860 мм |
- Бағасы: 2 007 103 ₸


