
Hurakan HKN-MM20H салма араластырғыш
- Бар
- Коды:234962
124 132 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-MM20H фарш араластырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тартылған еттің әртүрлі түрлерін біркелкі консистенцияға дейін араластыру үшін, сондай-ақ сүзбе мен көкөніс қоспасын араластыру үшін қолданылады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.8 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5.5 кг |
| Биіктігі | 360 мм |
| Тереңдігі | 280 мм |
| Жүктеу | 9 келі |
| Құрылым | үстел үсті |
| Бункердің көлемі | 19 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Механикалық |
| Ені | 370 мм |
- Бағасы: 124 132 ₸


