
Тартылған араластырғыш ПишТех ФМ-35 НН
- Бар
- Коды:308564
956 291 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Фаршмешал Тағамдық технологиялар ФМ-35 НН қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тартылған ет, салаттар және әртүрлі салмаларды дайындау үшін ингредиенттерді біркелкі араластыру үшін қолданылады. Модель қорғаныс қақпағы бар аударылатын тостағанмен жабдықталған. Илеу органы мен қаптамасы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Тостағанды қолмен аудару
- Реверсі
Қосымша сипаттамалар:
- Ең аз тартылған ет қоспасы: 5 кг
- Илеу органының айналу жиілігі: 33 айн/мин.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмағы (қаптамасыз) | 110 келі |
| Биіктігі | 739 мм |
| Тереңдігі | 493 мм |
| Жүктеу | 35 келі |
| Құрылым | Едендік |
| Қуат | 2.2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Бункердің көлемі | 56 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Электрлік |
| Ені | 796 мм |
- Бағасы: 956 291 ₸




