
Фаршемес ПишТех ФМ-25 НН
- Бар
- Коды:339945
857 868 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Фаршемес ПишТех ФМ-25 НН қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында фарштың әртүрлі түрлерін қосымша компоненттермен - дәмдеуіштермен, дәмдеуіштермен, бояғыштармен және рецептурада немесе технологиялық картада көзделген басқа қоспалармен араластыру үшін қолданылады. Модель аударылатын тостағанмен жабдықталған. Жабдық тағамдық тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Тостағанды қолмен аудару
- Реверс функциясы
Қосымша сипаттамалар:
- Илеу органының айналу жылдамдығы: 30 айн/мин.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмағы (қаптамасыз) | 92 келі |
| Биіктігі | 693 мм |
| Тереңдігі | 470 мм |
| Жүктеу | 25 келі |
| Құрылым | Едендік |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Бункердің көлемі | 39 л |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Механикалық |
| Ені | 637 мм |
- Бағасы: 857 868 ₸


