
ПишТех АФМ-35 НН тартылған араластырғыш
- Бар
- Коды:332719
1 011 947 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Фаршмешал ПИшТех АФМ-35 НН қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет және көкөніс шикізатын әртүрлі ингредиенттермен біркелкі араластыру үшін біркелкі араластыру үшін қолданылады. Модель қолмен аударылатын және реверсі бар аударылатын тостағанмен жабдықталған. Илеу органы мен қаптамасы тот баспайтын болаттан жасалған.
Сипаттамалары:
- Ең аз тартылған ет қоспасы: 5 кг
- Араластырғыштың айналу жылдамдығы: 33 айн/мин.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель ұсынылған.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмағы (қаптамасыз) | 110 келі |
| Биіктігі | 793 мм |
| Тереңдігі | 493 мм |
| Жүктеу | 5-тен 35 кг-ға дейін |
| Қуат | 2.2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Бункердің көлемі | 56 л |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Электрлік |
| Ені | 726 мм |
- Бағасы: 1 011 947 ₸




