
ПишТех ФМ-25 тартылған араластырғыш
- Бар
- Коды:237127
766 883 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Фаршмешал Тағамдық технологиялар ФМ-25 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тартылған етті, салаттарды және әртүрлі салмаларды дайындау үшін ингредиенттерді біркелкі араластыру үшін қолданылады. Модель электр қозғалтқышымен, белдік және тісті берілістермен, илеу құрылғысы бар жылжымалы көлденең осьпен және қорғаныш топсалы қақпағы бар стационарлық тостағанмен жабдықталған. Корпус коррозияға қарсы полимерлі жабыны бар конструкциялық болаттан жасалған, дежа және илеу органы жоғары сапалы AISI 304 маркалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Айналмалы ауыстырып-қосқыш арқылы басқару
- Режимдер:
- Алға айналдыру
- Артқа айналдыру
- Аялдама
- Өнімді түсіруге және тазалауға ыңғайлы болу үшін тостағанды еңкейту механизмі
- Тостағанды 2 жағынан бекітуге арналған сенімді құлып
- Қақпақ көтерілген кезде автоматты түрде тоқтайды
- Тұрақты дірілге қарсы тіректер
- Қарапайым және қауіпсіз пайдалану
Қосымша сипаттамалар:
- Илеу органының айналу жиілігі: 33 айн/мин.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмағы (қаптамасыз) | 92 келі |
| Биіктігі | 720 мм |
| Тереңдігі | 495 мм |
| Жүктеу | 3-тен 27 кг-ға дейін |
| Құрылым | Едендік |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Бункердің көлемі | 39 л |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Электрлік |
| Ені | 740 мм |
- Бағасы: 766 883 ₸




