
ПишТех АФМ-75 тартылған араластырғыш
- Бар
- Коды:322046
1 659 209 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Фаршмешал Тағамдық технологиялар АФМ-75 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тартылған ет, салаттар және әртүрлі салмаларды дайындау үшін ингредиенттерді біркелкі араластыру үшін қолданылады. Модель электр қозғалтқышымен, белдік және шынжырлы жетектермен, илеу құрылғысы бар жылжымалы көлденең осьпен және қорғаныш топсалы қақпағы бар стационарлық тостағанмен жабдықталған. Дәнекерленген қаңқа коррозияға қарсы жабыны бар конструкциялық болаттан, корпус қаптамасы тот баспайтын болаттан, илеу органы мен тостаған AISI304 маркалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Айналмалы ауыстырып-қосқыш арқылы басқару
- Режимдер:
- Алға айналдыру
- Артқа айналдыру
- Аялдама
- Авариялық тоқтату түймесі
- Өнімді түсіруге және тазалауға ыңғайлы болу үшін тостағанды еңкейтудің қолмен механизмі
- Тостағанды 2 жағынан бекітуге арналған сенімді құлып
- Тұрақты дірілге қарсы тіректер
- Климаттық орындалуы: УХЛ4
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Илеу органының айналу жиілігі: 18 айн/мин.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмағы (қаптамасыз) | 230 келі |
| Биіктігі | 1048 мм |
| Тереңдігі | 545 мм |
| Жүктеу | 10-нан 50 кг-ға дейін |
| Қуат | 2.2 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Бункердің көлемі | 145 л |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Электрлік |
| Ені | 1106 мм |
- Бағасы: 1 659 209 ₸


