
Abat ФТ-40 ферментаторы
- Бар
- Коды:124224
4 900 481 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ФТ-40 ферментаторы тамақ өнеркәсібі және қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында әртүрлі сұйық ашытқыларды дайындауға және сақтауға арналған. Конструкция жоғары сапалы AISI 304 аустенитті тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- TFT-экраны бар сенсорлық басқару панелі араластыру, ашыту және консервілеу циклдарының конфигурациясын бақылайды және реттейді
- Машинаның артқы жағындағы тоңазытқыш қондырғысы
- 2 ағызу шүмегі:
- Ұйытқының пайдалы көлемін ағызуға арналған жоғарғы тесік
- Резервуарды толығымен босатуға арналған төменгі тесік
- Тығыздалған қақпақ оттегінің кіруіне жол бермейді, бұл анаэробты жағдайларды сақтауға мүмкіндік береді
- 4 доңғалақ, оның ішінде 2 тығыны бар
Сипаттамалары:
- Көлем:
- Жалпы: 80 л
- Пайдалы: 40 л
- Аналық ұйытқы: 12 л
- Хладагент: R404a
- Шу деңгейі: 75 дБ(А) төмен
- Қаптамадағы габариттері: 590х1040х1640 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 11000005512 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 189 келі |
| Биіктігі | 1491 мм |
| Тереңдігі | 1035 мм |
| Қуат | 1.6 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Көлем | 80 л |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 505 мм |
- Бағасы: 4 900 481 ₸











