
Abat ФТ-40П ферментаторы
- Бар
- Коды:225606
5 684 944 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ФТ-40П ферментаторы тамақ өнеркәсібі және қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында әртүрлі сұйық ашытқыларды дайындауға және сақтауға арналған. Модель араластыру, ашыту, консервілеу циклдарының конфигурациясын және аяқ тежегіші бар дөңгелектерді басқаруға және реттеуге мүмкіндік беретін сенсорлық экранды басқару панелімен жабдықталған. Конструкция жоғары сапалы AISI 304 аустенитті тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Эксклюзивті бағдарламалық қамтамасыз етумен басқарылатын араластыру жүйесі тамаша араластыру процесін қамтамасыз етеді
- Жоғары орналасқан су төгетін шүмек ашытқының ең аз резервтік көлемінің сақталуын қамтамасыз етеді
- Төменгі шығыс толық ағызуды қамтамасыз етеді
- Герметикалық қақпақ ашытқының жоғары тұрақтылығына кепілдік береді
Қосымша сипаттамалар:
- Көлем:
- Жалпы: 80 л
- Пайдалы: 40 л
- Аналық ұйытқы: 12 л
- Хладагент: R404a
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 195 келі |
| Биіктігі | 1494 мм |
| Тереңдігі | 1059 мм |
| Қуат | 1.6 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Көлем | 80 л |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 502 мм |
- Бағасы: 5 684 944 ₸




