
Abat ФТ-100П ферментаторы
- Бар
- Коды:218226
6 507 183 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ФТ-100 П ферментаторы тамақ өнеркәсібі және қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында әртүрлі сұйық ашытқыларды дайындауға және сақтауға арналған. Модель 4 доңғалақпен жабдықталған, оның 2-уі тығындармен. Конструкция жоғары сапалы AISI 304 аустенитті тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- TFT-экраны бар сенсорлық басқару панелі араластыру, ашыту және консервілеу циклдарының конфигурациясын бақылайды және реттейді
- Машинаның артқы жағындағы тоңазытқыш қондырғысы
- 2 ағызу шүмегі:
- Ұйытқының пайдалы көлемін ағызуға арналған жоғарғы тесік
- Резервуарды толығымен босатуға арналған төменгі тесік
- Тығыздалған қақпақ оттегінің кіруіне жол бермейді, бұл анаэробты жағдайларды сақтауға мүмкіндік береді
Сипаттамалары:
- Көлем:
- Жалпы: 210 л
- Пайдалы: 105 л
- Аналық ұйытқы: 32,5 л
- Хладагент: R404a
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 11000005518 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 268 келі |
| Биіктігі | 1596 мм |
| Тереңдігі | 1350 мм |
| Қуат | 3.5 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Көлем | 210 л |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 760 мм |
- Бағасы: 6 507 183 ₸





