
VIATTO HF-130 гамбургеріне арналған пресс
- Бар
- Коды:93358
104 183 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO HF-130 гамбургер прессі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тартылған мяс немесе балықтан әртүрлі қалыңдықтағы дөңгелек пішінді ет дайындамаларын қалыптастыру үшін қолданылады. Корпус анодталған алюминийден, бөлшектерден жасалған. тот баспайтын болаттан жасалған тамақ өнімдерімен жанасатындар.
Жеткізу көлеміне 500 тірек қағаз кіреді
Сипаттамалары:
- Қаптамадағы габариттері: 325х220х295 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5.62 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6.22 кг |
| Биіктігі | 272 мм |
| Тереңдігі | 215 мм |
| Дайындаманың диаметрі | 130 мм |
| Мақсаты | гамбургерлер үшін |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Механикалық |
| Орнату | үстел үсті |
| Ені | 275 мм |
- Бағасы: 104 183 ₸


