
VIATTO HF-100 гамбургеріне арналған пресс
- Бар
- Коды:93357
92 971 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO HF-100 гамбургер прессі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тартылған мяс немесе балықтан әртүрлі қалыңдықтағы дөңгелек пішінді ет дайындамаларын қалыптастыру үшін қолданылады. Корпус анодталған алюминийден, тамақ өнімдерімен жанасатын бөлшектер тот баспайтын болаттан жасалған.
Сипаттамалары:
- Қаптамадағы габариттері: 375х220х295 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5.24 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5.84 келі |
| Биіктігі | 272 мм |
| Тереңдігі | 215 мм |
| Дайындаманың диаметрі | 100 мм |
| Мақсаты | гамбургерлер үшін |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Механикалық |
| Орнату | үстел үсті |
| Ені | 325 мм |
- Бағасы: 92 971 ₸


