
Котлеттерді қалыптаушы Gemlux GL-PG130
- Бар
- Коды:88576
98 243 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gemlux GL-PG130 котлеттерін қалыптаушы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тартылған мяс котлеттерді, гамбургерлерді, туралған бифштекстерді қалыптау үшін қолданылады. Модель механикалық басқарумен және қағаз ұстағышпен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gemlux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 600 мм |
| Тереңдігі | 395 мм |
| Дайындаманың диаметрі | 130 мм |
| Мақсаты | котлеттер үшін |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Механикалық |
| Орнату | үстел үсті |
| Ені | 525 мм |
- Бағасы: 98 243 ₸


