
Hurakan HKN-F10 гамбургеріне арналған пресс
- Бар
- Коды:93188
91 058 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-F10 қолмен гамбургер прессі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тартылған ет немесе балық етінен әртүрлі қалыңдықтағы дөңгелек пішінді ет дайындамаларын қалыптастыру үшін қолданылады. Корпус анодталған алюминийден, тамақ өнімдерімен жанасатын бөлшектер тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізілім көлеміне фаршқа арналған қағаз төсемдер кіреді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Материал | Алюминий |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 165280 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5.2 кг |
| Биіктігі | 275 мм |
| Тереңдігі | 230 мм |
| Дайындаманың диаметрі | 100 мм |
| Мақсаты | гамбургерлер үшін |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Механикалық |
| Орнату | үстел үсті |
| Ені | 235 мм |
- Бағасы: 91 058 ₸


