
Hurakan HKN-F15 гамбургеріне арналған пресс
- Бар
- Коды:122248
107 744 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-F15 қолмен гамбургер прессі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тартылған ет немесе балық етінен әртүрлі қалыңдықтағы дөңгелек пішінді ет дайындамаларын қалыптастыру үшін қолданылады. Корпус анодталған алюминийден, тамақ өнімдерімен жанасатын бөлшектер тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізілім көлеміне фаршқа арналған қағаз төсемдер кіреді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Материал | Алюминий |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 206298 |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5.62 кг |
| Биіктігі | 280 мм |
| Тереңдігі | 210 мм |
| Дайындаманың диаметрі | 150 мм |
| Мақсаты | гамбургерлер үшін |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Механикалық |
| Орнату | үстел үсті |
| Ені | 245 мм |
- Бағасы: 107 744 ₸


