
Фрикаделькалар дайындауға арналған аппарат Hurakan HKN-MBM280
- Бар
- Коды:294157
919 296 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-MBM280 аппараты тамақ өңдеу, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, тауық еті, балық және аралас тартылған мяс жасалған котлеттерді пішіндеуге арналған.
Жеткізу көлеміне котлеттерге арналған 4 қалып (16, 18, 22, 26 мм) кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 450х740х1320 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 70 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 80 келі |
| Биіктігі | 1230 мм |
| Тереңдігі | 690 мм |
| Қуат | 1.1 кВТ |
| Мақсаты | тефтели үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | 16800 дана/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | едендік |
| Ені | 380 мм |
- Бағасы: 919 296 ₸


