
GASTRORAG ICM-1518 балмұздаққа арналған фризер
- Бар
- Коды:40740
181 773 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG ICM-1518 балмұздақ мұздатқышы барларда, кафелерде, ашық жазғы алаңдарда, супермаркеттердің арнайы бөлімшелерінде және сауда орталықтарында қатты балмұздақ жасау үшін қолданылады. Модель электронды басқару жүйесімен, ауамен салқындатумен, СКД дисплеймен, алынбалы жабыспайтын резервуармен, 10 минуттық қадаммен 60 минуттық электронды таймермен және пластикалық араластырғышпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділігі: 1,5 л/сағ
- Температуралық режим: -35 -18 °C дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Сыйымдылықтар саны | 1 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 12.2 кг |
| Биіктігі | 330 мм |
| Тереңдігі | 385 мм |
| Қуат | 0.15 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жалпы көлем | 1.5 л |
| Бір сыйымдылықтың көлемі | 1.5 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | қатты балмұздаққа арналған |
| Ені | 320 мм |
- Бағасы: 181 773 ₸



