
GASTRORAG ICM-2031 балмұздаққа арналған фризер
- Бар
- Коды:64899
160 576 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG ICM-2031 балмұздақ мұздатқышы барларда, кафелерде, ашық жазғы алаңдарда, супермаркеттердің арнайы бөлімшелерінде және сауда орталықтарында қатты балмұздақ жасау үшін қолданылады. Модель электронды басқару жүйесімен, ауамен салқындатумен, температураны, уақытты және жұмыс режимін көрсететін электронды дисплеймен, алынбалы резервуармен және 60 минуттық электронды таймермен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділігі: 2 л/сағ
- Температуралық режим: -35-тен -18 °С-қа дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Сыйымдылықтар саны | 1 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 14.2 кг |
| Биіктігі | 262 мм |
| Тереңдігі | 425 мм |
| Қуат | 0.18 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жалпы көлем | 2 л |
| Бір сыйымдылықтың көлемі | 2 л |
| Өнімділік | 1.3-тен 1.5 кг/сағдейін |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | қатты балмұздаққа арналған |
| Ені | 283 мм |
- Бағасы: 160 576 ₸


