
GASTRORAG FIM-A22 қуырылған балмұздақ мұздатқышы
- Бар
- Коды:105707
281 446 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG FIM-A22 қуырылған балмұздақ мұздатқышы барларда, кафелерде, ашық жазғы алаңдарда, супермаркеттердің арнайы бөлімдерінде және сауда орталықтарында қолданылады. Балмұздақ "ультра салқын табада" жасалады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Тостағанның өлшемі: 380х380х50 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Сыйымдылықтар саны | 2 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 48 келі |
| Биіктігі | 680 мм |
| Тереңдігі | 520 мм |
| Қуат | 2.3 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | қатты балмұздаққа арналған |
| Ені | 940 мм |
- Бағасы: 281 446 ₸


