
VIATTO VA-ICM1577 балмұздаққа арналған фризер
- Бар
- Коды:128367
137 643 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-ICM1577 фризері қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ үй жағдайларында табиғи қатты балмұздақ дайындауға арналған. Модель дисплейі бар электрондық басқару панелімен жабдықталған. Корпус берік алюминий қорытпасынан, тостаған тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Компрессордың болуына байланысты тостағанды алдын ала мұздатудың қажеті жоқ
- Таймер түймесі қажетті пісіру уақытын орнатуға мүмкіндік береді (10, 20, 30, 40, 50 немесе 60 минут)
- Алмалы-салмалы тостаған
- Үстел үстілік қондырғыға арналған
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 400х310х320 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Сыйымдылықтар саны | 1 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 157990 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 10.2 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 11.3 кг |
| Биіктігі | 310 мм |
| Тереңдігі | 293 мм |
| Қуат | 0.15 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жалпы көлем | 1.5 л |
| Бір сыйымдылықтың көлемі | 1.5 л |
| Өнімділік | 1 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | қатты балмұздаққа арналған |
| Ені | 385 мм |
- Бағасы: 137 643 ₸


