
VIATTO VA-ICM2099 балмұздаққа арналған фризер
- Бар
- Коды:128368
175 262 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-ICM2099 фризері қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ үй жағдайларында табиғи қатты балмұздақ дайындауға арналған. Модель дисплейі бар сенсорлық басқару панелімен жабдықталған. Корпус берік алюминий қорытпасынан, тостаған тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Компрессордың болуына байланысты тостағанды алдын ала мұздатудың қажеті жоқ
- Таймер қажетті пісіру уақытын орнатуға мүмкіндік береді
- Алмалы-салмалы тостаған
- Үстел үстілік қондырғыға арналған
- Хладагент R600a
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 440х860х280 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Сыйымдылықтар саны | 1 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 157991 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 11.7 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 12.8 кг |
| Биіктігі | 262 мм |
| Тереңдігі | 285 мм |
| Қуат | 0.18 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жалпы көлем | 2 л |
| Бір сыйымдылықтың көлемі | 2 л |
| Өнімділік | 1.3-тен 1.5 кг/сағдейін |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | қатты балмұздаққа арналған |
| Ені | 425 мм |
- Бағасы: 175 262 ₸


