
Hurakan HKN-BQ58P балмұздақ мұздатқышы
- Бар
- Коды:71814
1 066 113 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-BQ58P балмұздақ мұздатқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында құрғақ қоспаны сүтпен немесе сумен араластыру және бірқатар автоматтандырылған процестерді (салқындату, шайқау және т.б.) жүзеге асыру арқылы жұмсақ балмұздақ өндіру үшін қолданылады. Модель электронды басқару жүйесімен, өнімге ауа жіберетін сорғымен және 3 диспенсермен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Тәуелсіз булану жүйесі
- Температураны электронды реттеу функциясы
- Беріктігі жоғары қаптама
Қосымша сипаттамалар:
- Балмұздақ түрлерінің саны: 2 + 1
- Қаптамадағы габариттері: 610х760х900 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Сыйымдылықтар саны | 2 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 117 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 720 мм |
| Қуат | 1.95 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жалпы көлем | 11.6 л |
| Бір сыйымдылықтың көлемі | 5.8 л |
| Өнімділік | 18-ден 25 кг/сағ дейін |
| Орнату тәсілі | Үстел үсті |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | жұмсақ балмұздақ үшін |
| Ені | 540 мм |
- Бағасы: 1 066 113 ₸



