
Hurakan HKN-BQ6TP балмұздақ мұздатқышы
- Бар
- Коды:123637
985 781 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-BQ6TP балмұздақ мұздатқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында құрғақ қоспаны сүтпен немесе сумен араластыру және бірқатар автоматтандырылған процестерді (салқындату, шайқау және т.б.) жүзеге асыру арқылы жұмсақ балмұздақ өндіру үшін қолданылады. Модель электронды басқару жүйесімен және өнімге ауа жіберетін сорғымен жабдықталған. Корпус боялған металдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Компрессор: Текумсе
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 340x600x890 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Сыйымдылықтар саны | 1 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 206418 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 43 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 46 келі |
| Биіктігі | 740 мм |
| Тереңдігі | 554 мм |
| Қуат | 1.2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жалпы көлем | 6 л |
| Бір сыйымдылықтың көлемі | 6 л |
| Өнімділік | 16-дан 18 кг/сағ дейін |
| Орнату тәсілі | Үстел үсті |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | жұмсақ балмұздақ үшін |
| Ені | 210 мм |
- Бағасы: 985 781 ₸




