
Hurakan HKN-BQ66FP балмұздақ мұздатқышы
- Бар
- Коды:83614
1 133 197 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-BQ66FP балмұздақ мұздатқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында құрғақ қоспаны сүтпен немесе сумен араластыру және бірқатар автоматтандырылған процестерді (салқындату, шайқау және т.б.) жүзеге асыру арқылы жұмсақ балмұздақ өндіру үшін қолданылады. Модель электронды басқару жүйесімен, өнімге ауа жіберетін сорғымен, 3 диспенсермен және дөңгелектермен жабдықталған. Корпус боялған металдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Тәуелсіз булану жүйесі
- Температураны электронды реттеу функциясы
- Беріктігі жоғары қаптама
Қосымша сипаттамалар:
- Балмұздақ түрлерінің саны: 2 + 1
- Қаптамадағы габариттері: 610х760х1370 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Сыйымдылықтар саны | 2 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 110 келі |
| Биіктігі | 1275 мм |
| Тереңдігі | 665 мм |
| Қуат | 2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жалпы көлем | 12 л |
| Бір сыйымдылықтың көлемі | 6 л |
| Өнімділік | 18-ден 20 кг/сағ дейін |
| Орнату тәсілі | Едендік |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | жұмсақ балмұздақ үшін |
| Ені | 540 мм |
- Бағасы: 1 133 197 ₸


