
Hurakan HKN-BQ66FPS балмұздақ мұздатқышы
- Бар
- Коды:93521
1 358 978 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-BQ66FPS балмұздақ мұздатқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында құрғақ қоспаны сүтпен немесе сумен араластыру және бірқатар автоматтандырылған процестерді (салқындату, шайқау және т.б.) жүзеге асыру арқылы жұмсақ балмұздақ өндіру үшін қолданылады. Модель электронды басқару жүйесімен, өнімге ауа жіберетін сорғымен, 3 диспенсермен және дөңгелектермен жабдықталған. Корпус боялған металдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Тәуелсіз булану жүйесі
- Температураны электронды реттеу функциясы
- Түнгі сақтау режимі
- Тазалау режимі
- Беріктігі жоғары қаптама
Қосымша сипаттамалар:
- Балмұздақ түрлерінің саны: 2 + 1
- Қоршаған ортаның температурасы: 5-тен 40 °С-қа дейін
- Ингредиенттердің температурасы: 2-ден 3 °С-қа дейін
Назар аударыңыз! Фотосуретте ұқсас модель қызыл түсті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 170802 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 110 келі |
| Биіктігі | 1275 мм |
| Тереңдігі | 665 мм |
| Сыйымдылықтар саны | 2 |
| Қуат | 2 кВТ |
| Түнгі сақтаукернеу | 220 Жылы |
| Жалпы көлем | 12 л |
| Бір сыйымдылықтың көлемі | 6 л |
| Өнімділік | 18-ден 22 кг/сағ дейін |
| Орнату тәсілі | Едендік |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | жұмсақ балмұздақ үшін |
| Ені | 540 мм |
- Бағасы: 1 358 978 ₸


