
Hurakan HKN-FIC10 қуырылған балмұздақ мұздатқышы
- Бар
- Коды:71815
356 669 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-FIC10 қуырылған балмұздақ мұздатқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында "ультра салқын табада" десерт жасау үшін қолданылады. Модель жабдықты оңай жылжыту үшін дөңгелек жұмыс бетімен және дөңгелектермен жабдықталған. Фризер R404a хладагентінде жұмыс істейді.
Жеткізу көлеміне 2 қалақ кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Бетінің диаметрі: 330 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 25 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 27 келі |
| Биіктігі | 660 мм |
| Тереңдігі | 470 мм |
| Сыйымдылықтар саны | 1 |
| Қуат | 1.3 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Орнату тәсілі | Үстел үсті |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | қатты балмұздаққа арналған |
| Ені | 580 мм |
- Бағасы: 356 669 ₸


