
Hurakan HKN-BQL65T балмұздақ мұздатқышы
- Бар
- Коды:302849
956 152 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-BQL65T балмұздақ мұздатқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында құрғақ қоспаны сүтпен немесе сумен араластыру және бірқатар автоматтандырылған процестерді (салқындату, шайқау және т.б.) жүзеге асыру арқылы балмұздақ өндіру үшін қолданылады. .). Модель 3 тарату тобымен жабдықталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділігі: 25 л/сағ
- Қаптамадағы габариттері: 830х620х910 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Сыйымдылықтар саны | 2 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 105 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 110 келі |
| Биіктігі | 800 мм |
| Тереңдігі | 715 мм |
| Қуат | 1.8 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жалпы көлем | 13 л |
| Бір сыйымдылықтың көлемі | 6.5 л |
| Орнату тәсілі | Үстел үсті |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | жұмсақ балмұздақ үшін |
| Ені | 560 мм |
- Бағасы: 956 152 ₸


