
Hurakan HKN-BQ66TPS балмұздақ мұздатқышы
- Бар
- Коды:83623
1 341 698 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-BQ66TPS балмұздақ мұздатқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында құрғақ қоспаны сүтпен немесе сумен араластыру және бірқатар автоматтандырылған процестерді (салқындату, шайқау және т.б.) жүзеге асыру арқылы жұмсақ балмұздақ өндіру үшін қолданылады. Модель электронды басқару жүйесімен, өнімге ауа жіберетін сорғымен және 3 диспенсермен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Тәуелсіз булану жүйесі
- Температураны электронды реттеу функциясы
- Түнгі сақтау режимі
- 2 компрессор
- Беріктігі жоғары қаптама
Қосымша сипаттамалар:
- Балмұздақ түрлерінің саны: 2 + 1
- Қаптамадағы габариттері: 610х760х900 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 90 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 108 келі |
| Биіктігі | 790 мм |
| Тереңдігі | 665 мм |
| Сыйымдылықтар саны | 2 |
| Қуат | 1.85 кВТ |
| Түнгі сақтаукернеу | 220 Жылы |
| Жалпы көлем | 12 л |
| Бір сыйымдылықтың көлемі | 6 л |
| Өнімділік | 18-ден 22 кг/сағ дейін |
| Орнату тәсілі | Үстел үсті |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | жұмсақ балмұздақ үшін |
| Ені | 540 мм |
- Бағасы: 1 341 698 ₸



