
Hurakan HKN-BQ22CT балмұздақ мұздатқышы
- Бар
- Коды:354057
977 466 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-BQ22CT балмұздақ мұздатқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында құрғақ қоспаны сүтпен немесе сумен араластыру және бірқатар автоматтандырылған процестерді (салқындату, шайқау және т.б.) жүзеге асыру арқылы жұмсақ балмұздақ өндіру үшін қолданылады.
Қосымша сипаттамалар:
• Бункер 2 х 4,5 л
• Өнімділігі: 18-ден 20 л/сағ дейін
• Салқындатқыш R290
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 85 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 93 келі |
| Биіктігі | 720 мм |
| Тереңдігі | 560 мм |
| Сыйымдылықтар саны | 2 |
| Қуат | 1.6 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Бір сыйымдылықтың көлемі | 4.5 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | жұмсақ балмұздақ үшін |
| Ені | 480 мм |
- Бағасы: 977 466 ₸


