
Hurakan HKN-FIC50 қуырылған балмұздақ мұздатқышы
- Бар
- Коды:93194
614 565 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-FIC50 қуырылған балмұздақ мұздатқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында "ультра салқын табада" десерт жасау үшін қолданылады. Модель жабдықты оңай жылжыту үшін дөңгелек жұмыс бетімен және дөңгелектермен жабдықталған. Мұздатқыш R410a хладагентінде жұмыс істейді.
Қосымша сипаттамалар:
- Бетінің диаметрі: 500 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 163124 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 48 келі |
| Биіктігі | 880 мм |
| Тереңдігі | 650 мм |
| Қуат | 2.2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Орнату тәсілі | Едендік |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | қуырылған балмұздақ үшін |
| Ені | 650 мм |
- Бағасы: 614 565 ₸


