
ATESY аппараты Еуро Чебуречница
- Бар
- Коды:52864
176 088 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY Еуро Чебуречница аппараты қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қыздырылған майда (фритюрде) пасталар, пирожныйлар мен бел дайындау үшін қолданылады. Модель термостатпен және 2 индикаторлық шаммен жабдықталған. Бұйым толығымен тағамдық тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне пастилкаларды айналдыруға және төсеуге арналған аспаздық пинцет кіреді.
Ерекшеліктері:
- Қуырғыш ваннадан және қыздыру элементін басқару блогынан тұрады
- Басқару блогына майды қыздыруды қамтамасыз ететін қыздыру элементі және ваннадағы майдың белгіленген температурасын ұстап тұруға арналған температура реттегіші кіреді
- ТЭН нысаны мен электрқуаттылығы фритюрді қыздыру және жұмыс ауысымы кезінде оның сапалық сипаттамаларын сақтау тұрғысынан оңтайлы болып табылады
- Жылытқышты жабатын арнайы тот баспайтын тор пастилкалар мен жылытқыштардың жанасуын болдырмайды, осылайша өнімнің күйіп кетуіне жол бермейді
- Ванна ішіндегі май деңгейін (max және min) таңбалау
- Ваннаны санитарлық-гигиеналық тазалауды жеңілдету үшін алынбалы басқару блогы
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 2 чебурек
- Өнімділік: 16-дан 20 пастилкаға дейін/сағ
- Чебуректі дайындау уақыты: 6-дан 7 минутқа дейін.
- Фритюрді 190 °С дейін қыздыру уақыты: 27 мин.
- Ауа қуырғыш ваннаның өлшемі: тереңдігі 150 мм GN 1/1
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Чебуречница ЕУРО / 00000290677 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6.4 кг |
| Биіктігі | 273 мм |
| Тереңдігі | 605 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Қуат | 3.9 кВТ |
| Фритюр майының жалпы көлемі | 14 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 190 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Чебуречницабір ваннаның көлемі | 14 л |
| Ені | 327 мм |
- Бағасы: 176 088 ₸



