
Ауа қуырғыш ATESY Чебуречница М
- Бар
- Коды:20240
346 272 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY ауа қуырғышы Чебуречница М қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қыздырылған майда (фритюрде) пасталар, пирожныйлар және бел дайындау үшін қолданылады. Модель 2 термостатпен және 4 индикаторлық шаммен жабдықталған. Бұйым толығымен тағамдық тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне пастилкаларды айналдыруға және төсеуге арналған аспаздық пинцет кіреді.
Ерекшеліктері:
- Фритюр ваннасынан және Тэндерді басқару блоктарынан тұрады
- Басқару блоктарына майды қыздыруды қамтамасыз ететін қыздыру элементтері және ваннадағы майдың белгіленген температурасын ұстап тұруға арналған температура реттегіштері кіреді
- Қыздырғыш элементтердің пішіні мен электр қуаты терең қуырғышты қыздыру және жұмыс ауысымы кезінде оның сапалық сипаттамаларын сақтау тұрғысынан оңтайлы болып табылады
- Тэндерді жабатын арнайы тот баспайтын тор чебуректер мен ТЭНДЕРДІҢ жанасуын болдырмайды, осылайша өнімнің күйіп кетуіне жол бермейді
- Ванна ішіндегі май деңгейін (max және min) таңбалау
- Майды қайтадан ваннаға ағызуға арналған тесігі бар дайын өнімді төсеуге арналған арнайы науа
- Ваннаны санитарлық-гигиеналық тазалауды жеңілдету үшін алынбалы басқару блоктары
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 4 чебурек
- Өнімділігі: сағатына 36-дан 40 пастилкаға дейін
- Чебуректі дайындау уақыты: 6-дан 7 минутқа дейін.
- Фритюрді 190 °С дейін қыздыру уақыты: 25 мин.
- Фритюр ваннасының ішкі өлшемі: 600х315х115 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Чебуречница-М |
| Салмағы (қаптамасыз) | 12.6 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 13.7 кг |
| Биіктігі | 270 мм |
| Тереңдігі | 505 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Төгуге арналған кран Май сыйымдылығы | 7.8 кВТ |
| Фритюр майының жалпы көлемі | 14 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 190 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Чебуречницабір ваннаның көлемі | 25 л |
| Ені | 930 мм |
- Бағасы: 346 272 ₸



