
Ауа қуырғыш ATESY Чебуречница-мини М
- Бар
- Коды:30395
245 262 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуырғыш ATESY Чебуречница-мини М қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қыздырылған майда (фритюрде) пасталар, пирогтар мен бел дайындау үшін қолданылады. Модель термостатпен және 2 индикаторлық шаммен жабдықталған. Бұйым толығымен тағамдық тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне пастилкаларды айналдыруға және төсеуге арналған аспаздық пинцет кіреді.
Ерекшеліктері:
- Қуырғыш ваннадан және қыздыру элементін басқару блогынан тұрады
- Басқару блогына майды қыздыруды қамтамасыз ететін қыздыру элементі және ваннадағы майдың белгіленген температурасын ұстап тұруға арналған температура реттегіші кіреді
- ТЭН нысаны мен электрқуаттылығы фритюрді қыздыру және жұмыс ауысымы кезінде оның сапалық сипаттамаларын сақтау тұрғысынан оңтайлы болып табылады
- Жылытқышты жабатын арнайы тот баспайтын тор пастилкалар мен жылытқыштардың жанасуын болдырмайды, осылайша өнімнің күйіп кетуіне жол бермейді
- Ванна ішіндегі май деңгейін (max және min) таңбалау
- Майды қайтадан ваннаға ағызуға арналған тесігі бар дайын өнімді төсеуге арналған арнайы науа
- Ваннаны санитарлық-гигиеналық тазалауды жеңілдету үшін алынбалы басқару блоктары
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 2 чебурек
- Өнімділік: 16-дан 20 пастилкаға дейін/сағ
- Чебуректі дайындау уақыты: 6-дан 7 минутқа дейін.
- Фритюрді 190 °С дейін қыздыру уақыты: 25 мин.
- Фритюр ваннасының ішкі өлшемі: 400х315х115 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Чебуречница-шағын М / Чебуречница-шағын М |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8.8 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 9.5 кг |
| Биіктігі | 270 мм |
| Тереңдігі | 505 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Төгуге арналған кран Май сыйымдылығы | 3.9 кВТ |
| Фритюр майының жалпы көлемі | 6 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 190 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Чебуречницабір ваннаның көлемі | 12 л |
| Ені | 730 мм |
- Бағасы: 245 262 ₸



