
Қуырғыш ATESY Панда-ЕУРО-2х1/3
- Бар
- Коды:30392
261 571 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Электрофритюрница ATESY Панда-ЕУРО-2х1/3 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қыздырылған майда (фритюрде) әртүрлі тағам түрлерін дайындау үшін қолданылады. Модель 2 термостатпен және 4 индикаторлық шаммен жабдықталған. Бұйым мен бұйымдарды тиеуге арналған торлар толығымен тағамдық тот баспайтын болаттан, торлардың тұтқалары "суық" пластиктен жасалған.
Жеткізу көлеміне 2 қуырғыш тор және ваннаға арналған қақпақ кіреді.
Ерекшеліктері:
- Фритюр ваннасынан және Тэндерді басқару блоктарынан тұрады
- Басқару блоктарына майды қыздыруды қамтамасыз ететін қыздыру элементтері және ванналардағы майдың белгіленген температурасын ұстап тұруға арналған температура реттегіштері кіреді
- Қыздырғыш элементтердің пішіні мен электр қуаты терең қуырғышты қыздыру және жұмыс ауысымы кезінде оның сапалық сипаттамаларын сақтау тұрғысынан оңтайлы болып табылады
- Қыздыру элементтерін жабатын арнайы тот баспайтын тор олардың өніммен жанасуын болдырмайды, осылайша оның күйіп кетуіне жол бермейді
- Ванналар ішіндегі май деңгейін (max және min) таңбалау
- Ванналарды санитарлық-гигиеналық тазалауды жеңілдету үшін алынбалы басқару блоктары
Қосымша сипаттамалар:
- Фритюр торының көлемі: 2х2,8 л
- Қыздыру уақыты 190 °С дейін: 12 мин.
- Фритюр ваннасының өлшемі: 2х GN 1/3 тереңдігі 200 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Электрофритюрница Панда-ЕУРО-2х1/3 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 10 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 11.1 кг |
| Биіктігі | 342 мм |
| Тереңдігі | 386 мм |
| Ванналар саны | 2 |
| Қуат | 4.6 кВТ |
| Фритюр майының жалпы көлемі | 8 л |
| Бір ваннаның көлемі | 4 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 190 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 568 мм |
- Бағасы: 261 571 ₸


