
Қуырғыш ATESY Таверна-2005 (1 секциялы, l=300 мм)
- Бар
- Коды:60727
277 492 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY Taverna-2005 ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қыздырылған майда (фритюрде) әртүрлі тағам түрлерін дайындау үшін қолданылады. Модель термостатпен және индикатор шамымен жабдықталған. Бұйым толығымен тағамдық тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне өнімдерге арналған тор және ваннаға арналған қақпақ кіреді.
Ерекшеліктері:
- Тағамдық тот баспайтын болаттан жасалған ТЭН майды қыздыруды қамтамасыз етеді
- ТЭН нысаны мен электрқуаттылығы фритюрді қыздыру және жұмыс ауысымы кезінде оның сапалық сипаттамаларын сақтау тұрғысынан оңтайлы болып табылады
- Жылытқышты жабатын арнайы тот баспайтын тор оның өніммен жанасуын болдырмайды, осылайша соңғысының күйіп кетуіне жол бермейді
- Ваннаны санитарлық-гигиеналық тазалауды жеңілдету үшін алынбалы басқару блогы
- Ванна ішіндегі май деңгейін (max және min) таңбалау
- Майды төгуге арналған шүмек
- "Суық" пластик қаптамасы бар ыңғайлы тұтқасы бар тот баспайтын болаттан жасалған тор
- Ваннаны жабуға арналған қақпақ
- Ас үй желісінің бөлігі ретінде де, бөлек те пайдалануға болады
Қосымша сипаттамалар:
- Ваннаның ішкі өлшемдері: 230х295х200 мм
- Тордың өлшемдері: 200х200х100 мм
Назар аударыңыз модель өндіріске тек 10 данаға тапсырыс бергенде ғана қабылданады!
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Ауа қуырғыш-300 Таверна-2005 (1 секциялы) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 11 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 12 келі |
| Биіктігі | 330 мм |
| Тереңдігі | 440 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Төгуге арналған кран Май сыйымдылығы | 3 кВТ |
| Фритюр майының жалпы көлемі | 9 л |
| Бір ваннаның көлемі | 9 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 250 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 300 мм |
- Бағасы: 277 492 ₸



