
Қуырғыш ATESY Панда-ЕУРО-1х1/1
- Бар
- Коды:59609
300 451 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY Panda-EURO-1x1/1 ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қыздырылған майда (фритюрде) әртүрлі тағам түрлерін дайындау үшін қолданылады. Модель 2 термостатпен және 4 индикаторлық шаммен жабдықталған. Өнімдерді тиеуге арналған бұйым мен тор толығымен тағамдық тот баспайтын болаттан, тор тұтқалары "суық" пластиктен жасалған.
Жеткізу көлеміне қуырғыш тор мен ваннаға арналған қақпақ кіреді.
Ерекшеліктері:
- Фритюр ваннасынан және Тэндерді басқару блогынан тұрады
- Басқару блогына майды қыздыруды қамтамасыз ететін қыздыру элементтері және ваннадағы майдың белгіленген температурасын ұстап тұруға арналған температура реттегіші кіреді
- Қыздырғыш элементтердің пішіні мен электр қуаты терең қуырғышты қыздыру және жұмыс ауысымы кезінде оның сапалық сипаттамаларын сақтау тұрғысынан оңтайлы болып табылады
- Қыздыру элементтерін жабатын арнайы тот баспайтын тор олардың өніммен жанасуын болдырмайды, осылайша оның күйіп кетуіне жол бермейді
- Ванна ішіндегі май деңгейін (max және min) таңбалау
- Ваннаны санитарлық-гигиеналық тазалауды жеңілдету үшін алынбалы басқару блоктары
- Ваннаны жоғарыдан жабуға арналған қақпақ
Қосымша сипаттамалар:
- Фритюр торының көлемі: 12 л
- Қыздыру уақыты 190 °С дейін: 12 мин.
- Фритюр ваннасының өлшемі: тереңдігі 200 мм GN 1/1
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Электрофритюрница Панда-ЕУРО-1х1/1 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 11.9 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 12.8 кг |
| Биіктігі | 342 мм |
| Тереңдігі | 568 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Қуат | 8 кВТ |
| Фритюр майының жалпы көлемі | 15 л |
| Бір ваннаның көлемі | 15 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 190 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 562 мм |
- Бағасы: 300 451 ₸


