
Қуырғыш ATESY Панда-ЕВРО-1х1/3-Е
- Бар
- Коды:86722
146 429 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY Panda-EURO-1x1/3-E ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қыздырылған майда (фритюрде) әртүрлі тағам түрлерін дайындау үшін қолданылады. Модель термостатпен және 2 индикаторлық шаммен жабдықталған. Өнімдерді тиеуге арналған бұйым мен тор толығымен тағамдық тот баспайтын болаттан, тор тұтқалары "суық" пластиктен жасалған.
Жеткізу көлеміне қуырғыш тор мен ваннаға арналған қақпақ кіреді.
Ерекшеліктері:
- Қуырғыш ваннадан және қыздыру элементін басқару блогынан тұрады
- Басқару блогына майды қыздыруды қамтамасыз ететін қыздыру элементі және ваннадағы майдың белгіленген температурасын ұстап тұруға арналған температура реттегіші кіреді
- ТЭН нысаны мен электрқуаттылығы фритюрді қыздыру және жұмыс ауысымы кезінде оның сапалық сипаттамаларын сақтау тұрғысынан оңтайлы болып табылады
- Жылытқышты жабатын арнайы тот баспайтын тор оның өніммен жанасуын болдырмайды, осылайша соңғысының күйіп кетуіне жол бермейді
- Ванна ішіндегі май деңгейін (max және min) таңбалау
- Ваннаны санитарлық-гигиеналық тазалауды жеңілдету үшін алынбалы басқару блогы
- Ваннаны жоғарыдан жабуға арналған қақпақ
Қосымша сипаттамалар:
- Фритюр торының көлемі: 1,6 л
- Ауа қуырғыш ваннаның өлшемі: тереңдігі 150 мм GN 1/2
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Электрофритюрница Панда-ЕУРО-1х1/3-Е |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6.6 кг |
| Биіктігі | 295 мм |
| Тереңдігі | 553 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Қуат | 2.3 кВТ |
| Фритюр майының жалпы көлемі | 2.5 л |
| Бір ваннаның көлемі | 2.5 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 190 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 208 мм |
- Бағасы: 146 429 ₸


