
Қуырғыш ATESY Таверна-2005 (2 секциялы, l=600 мм)
- Бар
- Коды:60729
486 563 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY Taverna-2005 ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қыздырылған майда (фритюрде) әртүрлі тағам түрлерін дайындау үшін қолданылады. Модель 2 термостатпен және 2 индикаторлық шаммен жабдықталған. Бұйым толығымен тағамдық тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне өнімдерге арналған 2 тор және ваннаға арналған 2 қақпақ кіреді.
Ерекшеліктері:
- Тағамдық тот баспайтын болаттан жасалған тэндер майды қыздыруды қамтамасыз етеді
- Қыздырғыш элементтердің пішіні мен электр қуаты терең қуырғышты қыздыру және жұмыс ауысымы кезінде оның сапалық сипаттамаларын сақтау тұрғысынан оңтайлы болып табылады
- Қыздыру элементтерін жабатын арнайы тот баспайтын торлар оның өніммен жанасуын болдырмайды, осылайша соңғысының күйіп кетуіне жол бермейді
- Ваннаны санитарлық-гигиеналық тазалауды жеңілдету үшін алынбалы басқару блогы
- Ванналар ішіндегі май деңгейін (max және min) таңбалау
- Май құюға арналған шүмектер
- "Суық" пластик қаптамалары бар ыңғайлы тұтқалары бар тот баспайтын болаттан жасалған торлар
- Ванналарды жабуға арналған қақпақтар
- Ас үй желісінің бөлігі ретінде де, бөлек те пайдалануға болады
Қосымша сипаттамалар:
- Ваннаның ішкі өлшемдері: 230х295х200 мм
- Тордың өлшемдері: 200х200х100 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Ауа қуырғыш-600 Таверна-2005 (2 секциялы) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 20 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 22 келі |
| Биіктігі | 330 мм |
| Тереңдігі | 440 мм |
| Ванналар саны | 2 |
| Төгуге арналған кран Май сыйымдылығы | 6 кВТ |
| Фритюр майының жалпы көлемі | 9-дан 18 л-ге дейін |
| Бір ваннаның көлемі | 9 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 250 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 486 563 ₸



