
Ауа қуырғыш Abat ЭФК-80/2Н
- Бар
- Коды:24935
1 005 364 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ауа қуырғыш Abat ЭФК-80/2Н қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында майдың көп мөлшерінде әртүрлі өнімдерді дайындауға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Ауа қуырғыш ЗВЭ сору қалқанымен бірге пайдаланылады-900-4- О, ЗВЭ-900-2- П, ЗВЭ-800-2- П, ЗВЭ-900-1,5- Ө.
Ерекшеліктері:
- 2 термостат
- Май болмаған кезде қыздыру элементтерінің қосылуын блоктайтын апаттық термиялық қосқыш
Қосымша сипаттамалар:
- Себеттің өлшемі: 320x225x130 мм
- Майдың максималды мөлшері: 2х12 кг
- Өнімнің максималды мөлшері: 2 кг
- Майды 200 °С дейін қыздыру уақыты: 10 мин.
- Тұтынылатын қуат: 15 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000080402 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 49 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 72 келі |
| Биіктігі | 475 мм |
| Тереңдігі | 750 мм |
| Ванналар саны | 2 |
| Төгуге арналған кран Май сыйымдылығы | 15 кВТ |
| 900 желітемпературалық режим | 20-дан 190 °С-қа дейін |
| Бір ваннаның көлемі | 19.7 л |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 1 005 364 ₸


