
Ауа қуырғыш Abat ЭФК-90/2П
- Бар
- Коды:24916
1 066 376 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ЭФК-90/2П ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында майдың көп мөлшерінде әртүрлі өнімдерді дайындауға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Ауа қуырғыш ЗВЭ сору қалқанымен бірге пайдаланылады-900-4- О, ЗВЭ-900-2- П, ЗВЭ-800-2- П, ЗВЭ-900-1,5- Ө.
Ерекшеліктері:
- 2 термостат
- Май болмаған кезде қыздыру элементтерінің қосылуын блоктайтын апаттық термиялық қосқыш
Қосымша сипаттамалар:
- Себеттің өлшемі: 400x150x130 мм
- Майдың максималды мөлшері: 2х20 кг
- Өнімнің максималды мөлшері: 2 кг
- Майды 200 °С дейін қыздыру уақыты: 10 мин.
- Тұтынылатын қуат:14 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000801049 / ЭФК-90-2П |
| Салмағы (қаптамасыз) | 55 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 57 келі |
| Биіктігі | 950 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Ванналар саны | 2 |
| Майды төгуге арналған кранширина | 550 мм |
| 900 желітемпературалық режим | 20-дан 190 °С-қа дейін |
| Бір ваннаның көлемі | 18 л |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
- Бағасы: 1 066 376 ₸





