
Ауа қуырғыш Abat ЭФК-30-1/ 2Н
- Бар
- Коды:47644
208 450 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ауа қуырғыш Abat ЭФК-30-1/ 2Н қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында майдың көп мөлшерінде әртүрлі өнімдерді дайындауға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Бір бөліктен тұратын ванна тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Температураны автоматты түрде ұстап тұру
- Май болмаған кезде қыздыру элементтерінің қосылуын блоктайтын апаттық термиялық қосқыш
Қосымша сипаттамалар:
- Себет өлшемі: GN 1/2
- Өнімнің максималды мөлшері: 0,8 кг
- Майды 200 °С дейін қыздыру уақыты: 15 мин.
- Тұтынылатын қуат: 2,8 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ЭФК 30 1/2Н / 21000801240 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6.7 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 7.7 кг |
| Биіктігі | 274 мм |
| Тереңдігі | 434 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Фритюр майының жалпы көлемі | 4 л |
| Бір ваннаның көлемі | 9.5 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 20-дан 190 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 274 мм |
- Бағасы: 208 450 ₸


