
Ауа қуырғыш Abat ЭФК-20-1/ 3Н
- Бар
- Коды:53588
201 582 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ауа қуырғыш Abat ЭФК-20-1/ 3Н қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында майдың көп мөлшерінде әртүрлі өнімдерді дайындауға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Бір бөліктен тұратын ванна тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Температураны автоматты түрде ұстап тұру
- Май болмаған кезде қыздыру элементтерінің қосылуын блоктайтын апаттық термиялық қосқыш
Қосымша сипаттамалар:
- Себеттің өлшемі: 245х136х101 мм
- Өнімнің максималды мөлшері: 0,5 кг
- Майды 200 °С дейін қыздыру уақыты: 12 мин.
- Тұтынылатын қуат: 2 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ЭФК 20 1/3Н / 21000801238 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 7 келі |
| Биіктігі | 274 мм |
| Тереңдігі | 434 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Қуат | 2 кВТ |
| Фритюр майының жалпы көлемі | 3 л |
| Бір ваннаның көлемі | 5.7 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 20-дан 190 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 185 мм |
- Бағасы: 201 582 ₸


