
Қуырғыш Abat ГФК-40.1Н
- Бар
- Коды:105615
957 270 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуырғыш Abat ГФК-40.1Н қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында майдың көп мөлшерінде әртүрлі өнімдерді дайындауға арналған. Модель газды басқарумен, пьезо тұтандырумен, май жинайтын науамен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Қаптамасы мен бүйірлік панельдері қалыңдығы 1 мм AISI 304 баспайтын болаттан, артқы қаптамасы қалыңдығы 1 м боялған мырышталған металдан жасалған.
Жеткізу көлеміне сұйытылған газға арналған 2 алынбалы саптама кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Газ шығыны:
- Табиғи: 0,846 м3/сағ
- Сұйытылған: 0,632 кг/сағ
- Газдың қысымы:
- Табиғи: 1961 Па
- Сұйытылған: 2942 Па
- Себеттің өлшемі: 312х195х125 мм
- Ваннаның өлшемі: 350х220х130 мм
- Майдың максималды мөлшері: 10 келі
- Өнімнің максималды мөлшері: 1 кг
- Майды 190 °С дейін қыздыру уақыты: 15 мин.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000802025 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 40 келі |
| Биіктігі | 583 мм |
| Тереңдігі | 839 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Төгуге арналған кран Май сыйымдылығы | 8 кВТ |
| Бір ваннаның көлемі | 15.5 л |
| Қосылу | газ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 110-нан 190 °С-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 401 мм |
- Бағасы: 957 270 ₸




