
Қуырғыш Abat ГФК-40.2Н
- Бар
- Коды:130589
1 351 109 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуырғыш Abat ГФК-40.2Н қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында майдың көп мөлшерінде әртүрлі өнімдерді дайындауға арналған. Модель газды басқарумен, пьезо тұтандырумен, май жинайтын науамен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Қаптамасы мен бүйірлік панельдері қалыңдығы 1 мм AISI 304 баспайтын болаттан, артқы қаптамасы қалыңдығы 1 м боялған мырышталған металдан жасалған.
Жеткізу көлеміне сұйытылған газға арналған 2 алынбалы саптама кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Газ шығыны:
- Табиғи: 1,164 м3/сағ
- Сұйытылған: 0,868 кг/сағ
- Себеттің өлшемі: 295х120х105 мм
- Ваннаның өлшемі: 336х146х106 мм
- Майдың максималды мөлшері: 15 келі
- Бір себетке өнімнің максималды мөлшері: 0,6 кг
- Өнімнің максималды бір реттік жүктемесі: 1,2 кг
- Майды 190 °С дейін қыздыру уақыты: 18 мин.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000001965 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 45 келі |
| Биіктігі | 583 мм |
| Тереңдігі | 839 мм |
| Ванналар саны | 2 |
| Төгуге арналған кран Май сыйымдылығы | 11 кВТ |
| Желі 700ТЕМПЕРАТУРАЛЫҚ режим | 110-нан 190 °С-қа дейін |
| Фритюр майының жалпы көлемі | 21 л |
| Бір ваннаның көлемі | 10.5 л |
| Қосылу | газ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 401 мм |
- Бағасы: 1 351 109 ₸



